dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Police

137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

137 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Dom z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

830 000 zł125 m² 6 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej parterowy z poddaszem użytkowym. Oferujemy Państwu wyjątkowy, parterowy dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Police

Police,zachodniopomorskie

88 zł/m²40 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Na wynajem lokal użytkowy pod działalność gospodarczą, położony w samym centrum Polic, przy szerokim, bardzo ruchliwym deptaku. - parter wejście bezpośrednio z chodnika - 3 duże okna +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Police,zachodniopomorskie

263 693 zł31,58 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Police, nowe mieszkanie 2 pokoje, 31,58 m2, sprzedaż. Inwestycja w Policach przy ul. Grunwaldzkiej to doskonała lokalizacja w starej części Polic. W bliskiej odległości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł2 912 m² 49,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2912m2 na terenie osiedla "jasienica" w Policach. Działka gruntowa usytuowana w okolicy nowego osiedla, nieruchomość o nietypowym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Police,zachodniopomorskie

339 000 zł42,19 m² 8 035,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe położone na 3 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię 42,19 m2 składają się: - salon z wyjściem na słoneczny balkon, - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł450 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy Państwu możliwość najmu nowoczesnej przestrzeni biurowej w standardzie premium z fotowoltaiką. Jest to unikat w regionie! Jest to świetne miejsce dla Centrum Usług Wspólnych,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł59,77 m² 7 846,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, 59,77 m Cena: 469 000 zł (do negocjacji) Piętro: 4/4 (ostatnie) Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo z księgą wieczystą Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

271 256 zł33,08 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się nową ofertą mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Policach. Inwestycja obejmuje budynek wielorodzinny 3 - piętrowy z windą, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 832 m² 1 091,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 521 m²

Na sprzedaż - Kompleks hal produkcyjnych, pomieszczeń magazynowych, socjalnych i biurowych na terenie Zakładów Chemicznych Police Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Wojska Polskiego

Police,zachodniopomorskie

1 200 000 zł140 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Na sprzedaż segment szeregowca znajdujący się w drugiej linii zabudowy od ul. Wojska Polskiego w Policach. Nieruchomość o pow około 140 m2 ( w kw 119 m2 - bez poddasza ) składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Plater

Police,zachodniopomorskie

499 000 zł51,40 m² 9 708,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie w nowopowstającym projekcie mieszkaniowym Osiedle Emilii Plater, zlokalizowanym w samym sercu Polic. Inwestycja została zaprojektowana przez jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 000 zł28,20 m² 10 992,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, które powstaje na nowej inwestycji w centrum Polic. Lokal mieszkalny zostanie wykonany w nowoczesnym stylu w standardzie "pod klucz" co oznacza, że.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł360 m² 10 138,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja z basenem położona jest na dwóch połączonych dziatkach o łącznej powierzchni ponad 2600 m2 z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł700 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 605 m²

Ofertą sprzedaży jest hostel wybudowany w latach dziewięćdziesiątych, zlokalizowany w Policach. Jest to jednopiętrowy budynek usytuowany jest na działce o wielkości 1605m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł53,47 m² 7 200,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 53,47m2, położone na trzecim piętrze w 4 piętrowym bloku w Policach. Budynek jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona

Police,zachodniopomorskie

4 004 420 zł28 603 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny teren inwestycyjny o pow. ok. 2,86 ha, składający się z kilu działek w użytkowaniu wieczystym, położony w pobliżu Zakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Police

Police,zachodniopomorskie

1 890 000 zł258 m² 7 325,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Nowa Niższa cena! Na sprzedaż: wyjątkowy Obiekt Komercyjny w Centrum Polic Hotel, restauracja, sala Konferencyjna Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny obiekt komercyjny o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Police

Police,zachodniopomorskie

2 900 000 zł433 m² 6 697,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Miejsce, które inspiruje do działania wyjątkowy obiekt na sprzedaż! Wyobraź sobie przestrzeń, w której Twój biznes nie tylko działa, ale dynamicznie się rozwija. Miejsce, które wspiera Twoją.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Robotnicza

Police,zachodniopomorskie

359 000 zł60,89 m² 5 895,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,89 m2 zlokalizowane w Policach, w niskim budynku (6 mieszkań) Nieruchomość położona na 2 piętrze stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Police

Police,dolnośląskie

8 500 000 zł166 022 m² 51,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż wolnostojący

Zapraszam do oglądnięcia filmiku z pięknymi walorami tej posiadłości Przedstawiam niepowtarzalną nieruchomość położoną w Policach na terenie wysokiej klasy walorów Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Szpilkowa

Police,zachodniopomorskie

1 320 000 zł240 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:629 m²

Dom jednorodzinny w Policach przestrzeń, funkcjonalność i świetna lokalizacja! Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony w Policach przy ul. Szpilkowej. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 343 zł65,26 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe 65 m z osobną kuchnią, usytuowane na 1. piętrze kameralnego domu dwulokalowego. Lokal oferuje komfortowe warunki dla rodziny, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Police,zachodniopomorskie

5 760 zł288 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Planowane zakończenie inwestycji - II kwartał 2026 r. Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu nowego obiektu magazynowego, położonego pod Policami, z dobrym dojazdem do Polic i do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

267 033 zł31,98 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł62,63 m² 7 488,42 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego przestronnego oraz ustawnego mieszkania o powierzchni 62,63 m2 zlokalizowanego w Policach przy ul. Ludwika Zamenhofa. Usytuowane jest ono na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Police,zachodniopomorskie

515 554 zł65,26 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł59 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie trzypokojowe w Policach, usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal posiada balkon, co stanowi dodatkowy atut dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Police

Police,zachodniopomorskie

6 210 zł270 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Funkcjonalna hala z bramą wjazdową, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa uzbrojona Police

Police,zachodniopomorskie

3 200 zł800 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Funkcjonalny plac, wybetonowany. Dostępne media! Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyposażone i umeblowane mieszkanie, usytuowane na parterze niskiego budynku w Policach. Na powierzchnie 34,42 m2 składa się przestronny pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Police

Police,zachodniopomorskie

62,50 zł/m²48 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w parterze przy głównej ulicy w Policach z dużymi witrynami. Lokal o powierzchni - 48 m2 - wejście od ulicy z miejscami postojowymi przy lokalu. Koszt wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł35 m² 3 429 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal użytkowy pod działalność gospodarczą, położony w samym centrum Polic, przy szerokim, bardzo ruchliwym deptaku. - parter wejście bezpośrednio z chodnika - 3 duże okna +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Wspólna

Police,zachodniopomorskie

292 500 zł34 m² 8 602,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży 1 pokojowe lokale mieszkalne, w nowo powstałym budynku z 2024 roku, zlokalizowane w atrakcyjnym zakątku Polic - na terenie nowoczesnego Osiedla Jarzębinowego. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł29 140 m² 46,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyciag Z ogłoszenia O przetargu Burmistrz Polic ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej, położonej w rejonie ul. Licealnej w Policach.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,92 m² 9 369,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w Policach, na zielonym osiedlu Gryfitów. W pobliżu znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej oraz obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 224 zł48,41 m² 8 350,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł68,80 m² 3 633,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ofertą sprzedaży jest bezczynszowy lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 63,8 m2, wraz z gruntem 81,2 m2 położony w Policach przy ul. Mieszka I. /nieopodal skrzyżowania z ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

435 302 zł52,11 m² 8 353,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Police, mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 52,11 m2 położone na I piętrze III piętrowego budynku wielorodzinnego z windą. Możliwość kupna miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Police

Police,zachodniopomorskie

2 500 000 zł690 m² 3 623,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gotowy hostel inwestycja, która zarabia od pierwszego dnia | Police | 690 m | 25 pokoi | po remoncie Na sprzedaż wyjątkowy obiekt usługowo-hotelowy w Policach, idealny dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Zamenhofa

Police,zachodniopomorskie

515 000 zł61,47 m² 8 378,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż bardzo ładne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 61,47 m , położone na parterze docieplonego czteropiętrowego budynku w Policach przy ul. Zamenhofa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Jasienicka

Police,zachodniopomorskie

2 700 000 zł8 800 m² 306,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaz działka o pow. 0,88 ha wraz ze stojącą na niej halą o pow. 485 m2 zlokalizowana przy ul. Jasienickiej w Policach. Teren objęty jest mpzp 9-zch 07 P. Hala murowana.