dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Police

137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

137 ogłoszeń

Dom z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

1 300 000 zł135 m² 9 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Przestronny dom wolnostojący W centrum polic. Powierzchnia całkowita ok. 170 m | Działka 560 m | 4 pokoje + piwnica + garaż | Funkcjonalny układ | Doskonała lokalizacja Z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł90 m² 5 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:647 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 90 m2 położony na działce o obszarze 647m2. Na powierzchnię domu składają się: parter: 3 pokoje (w tym jeden przejściowy), kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Jasienicka

Police,zachodniopomorskie

1 900 000 zł485 m² 3 917,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Na sprzedaz działka o pow. ok. 4800 m2 wraz ze stojącą na niej halą o pow. 485 m2 zlokalizowana przy ul. Jasienickiej w Policach. Teren objęty jest mpzp 9-zch 07 P. Hala murowana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Kwietnia

Police,zachodniopomorskie

399 000 zł54,19 m² 7 362,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne rozkładowe mieszkanie położone na 3 piętrze ocieplonego bloku. Na powierzchnię 54,86 m2 składają się: * salon z wyjściem na przestronny balkon * sypialnia * kuchnia * łazienka * wc.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka przemysłowa, ul. Usługowa

Police,zachodniopomorskie

330 000 zł1 840 m² 179,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczecin Police -działka inwestycyjno-przemysłowa 1840m. Działka posiada wydane warunki zabudowy -tereny produkcyjno - usługowe, przeznaczona na funkcje gospodarcze - produkcja składów, baz.

Szczegóły ogłoszenia

398 300 zł54,46 m² 7 317,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania położonego w Policach przy ul. Roweckiego. Lokal o powierzchni: 54,46 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Police,zachodniopomorskie

435 302 zł52,11 m² 8 353,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się nową ofertą mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Policach. Inwestycja obejmuje budynek wielorodzinny 3 - piętrowy z windą, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Zamenhofa

Police,zachodniopomorskie

515 000 zł61,47 m² 8 378,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż bardzo ładne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 61,47 m , położone na parterze docieplonego czteropiętrowego budynku w Policach przy ul. Zamenhofa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł62,63 m² 7 488,42 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego przestronnego oraz ustawnego mieszkania o powierzchni 62,63 m2 zlokalizowanego w Policach przy ul. Ludwika Zamenhofa. Usytuowane jest ono na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

220 575 zł25,95 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją deweloperską realizowaną przez dewelopera z ponad 25-letnim doświadczeniem. Inwestycja prowadzona w Policach. W ramach osiedla powstaje kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Police

Police,zachodniopomorskie

2 900 000 zł433 m² 6 697,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Miejsce, które inspiruje do działania wyjątkowy obiekt na sprzedaż! Wyobraź sobie przestrzeń, w której Twój biznes nie tylko działa, ale dynamicznie się rozwija. Miejsce, które wspiera Twoją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

271 256 zł33,08 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Police,zachodniopomorskie

515 554 zł65,26 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł700 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 605 m²

Ofertą sprzedaży jest hostel wybudowany w latach dziewięćdziesiątych, zlokalizowany w Policach. Jest to jednopiętrowy budynek usytuowany jest na działce o wielkości 1605m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł46,11 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Styl, komfort i gotowe do zamieszkania - idealne mieszkanie na wynajem. Szukasz miejsca, w którym poczujesz się jak u siebie od pierwszego dnia? Ten nowoczesny, elegancki apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chemik,Police

509 000 zł69 m² 7 366,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze Własnościowe Prawo Do Lokalu - Istnieje możliwość zakupu przez osoby spoza ue! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 69,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Anny Jagiellonki,Police

399 900 zł48 m² 8 331,25 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 5-tym piętrze wieżowca przy ul. Przyjaźni w Policach. Nieruchomość łączy wygodę miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roweckiego

Police,zachodniopomorskie

499 000 zł59 m² 8 525,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe, rozkładowe w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58,53 m2 położone na 4 piętrze budynku położonego przy ul. Roweckiego w Policach. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jasienicka

Police,zachodniopomorskie

1 900 000 zł485 m² 3 917,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Anny Jagiellonki,Police

439 000 zł60 m² 7 306,92 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż - 3 pokoje z balkonem o powierzchni 60,08 m 2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 8 piętrze w bloku przy ul. Wyszyńskiego 54 w Policach. Ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Police,zachodniopomorskie

399 000 zł61 m² 6 560,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,82 m usytuowane na 1 piętrze przedwojennego budynku z cegły w cichej części Polic. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Magnoliowa

Mścięcino,Police

255 500 zł730 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana (dz. nr 55/7) o powierzchni 730 m 2 zlokalizowana w Policach (obręb 0012) osiedle Mścięcino przy ul. Magnoliowej. Atrakcyjna lokalizacja! Na sąsiednich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zamenhofa

Police,zachodniopomorskie

40 zł/m²200 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia przestronny lokal, znajdujący się przy ulicy Zamenhofa, o powierzchni 200 m2. Bardzo dobra lokalizacja, blisko Centrum Polic. Lokal znajduje się pod sklepem Stokrotka, jest ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Galla Anonima

Dąbrówka,Police

1 199 000 zł258 m² 4 639,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż oferuję duży komfortowy dom wolnostojący, położony w klimatycznej, spokojnej i zielonej części Polic. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Dąbrówka,Police

425 000 zł48 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w sercu zielonych Polic ul. Piaskowa Szukasz miejsca, gdzie każdy dzień rozpoczynasz w ciszy i spokoju, a z okna widzisz jedynie zieleń? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

367 000 zł41 m² 8 997,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferta Sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 40,79m znajdującego się w Policach na ulicy Korczaka. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chemik,Police

409 000 zł60 m² 6 870,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 59,53 m2 zlokalizowanego w Policach przy ul. Okulickiego. Usytuowane jest ono na czwartym piętrze, niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

321 358 zł39 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Police, mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 39,19 m2 położone na II piętrze III piętrowego budynku wielorodzinnego z windą. Możliwość kupna miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Police

Police,zachodniopomorskie

3 000 zł69 m² 43,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 4 pokojowe mieszkanie w Policach przy Wojska Polskiego. Budynek z 2009 r., mieszkanie wykończone w 2016 r. Idealne dla rodzin 2+1, mieszkanie o powierzchni 69,4 m na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowa

Dąbrówka,Police

359 000 zł44 m² 8 071,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku położonego przy ul. Grzybowej w Policach. Mieszkanie składa się z: -oddzielnej kuchni -salonu -sypialni ( która również nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąbrówka,Police

379 000 zł62 m² 6 136,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 3 -pok. mieszkanie do remontu | Police, osiedle Dąbrówka I 61,76 m Szukasz mieszkania z potencjałem, które zaaranżujesz po swojemu? Oto przestronne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Police,zachodniopomorskie

1 800 zł31 m² 58,56 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 30,74m znajdującego się w centrum Polic na ulicy Wyszyńskiego. Usytuowane jest ono na szóstym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Księcia Bogusława X,Police

399 000 zł62 m² 6 454,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość zakupu przez cudzioziemców), gotowe do zamieszkania, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4. piętrze niskiego bloku. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Police

Stare Miasto,Police

339 000 zł44 m² 7 704,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa niższa cena! Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe w Policach Idealne na Inwestycję Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane na parterze odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąbrówka,Police

399 000 zł65 m² 6 099,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 65,42 m2 zlokalizowanego w Policach przy ul. Bohaterów Westerplatte. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze, niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Gryfitów,Police

399 000 zł47 m² 8 536,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Police ul. Wróblewskiego 6 46,74 m | 2 pokoje | 2 piętro | balkon | centrum | sprzedaż bezpośrednia Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 46,74 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Księcia Bogusława X,Police

2 000 zł62 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, gotowe do wprowadzenia się, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4. piętrze niskiego bloku. Lokal znajduje się w samym centrum nowej części Polic, na terenie osiedla Księcia Bogusława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chemik,Police

429 000 zł53 m² 8 134,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 52,74 m2 zlokalizowanego w Policach przy ul. Siedleckiej. Usytuowane jest ono na trzecim piętrze, czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Police,zachodniopomorskie

263 693 zł32 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim Police Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,58 m , położone na 1. piętrze nowo wybudowanego budynku w Policach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Dąbrówka,Police

349 000 zł488 m² 715,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 488 m (442m + 46m ), położona w Policach przy ul. Piaskowej, w rejonie skrzyżowania z ul. Bursztynową i Zamenhofa. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrówka,Police

639 000 zł50 m² 12 749,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 50,12 m2 z ogrodem na parterze budynku z 2008 r. na spokojnym osiedlu w Policach. W jego skład wchodzą: - pokój.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij