Mieszkanie
Grunwaldzka, Stare Miasto, Police, zachodniopomorskie
- 404 224 zł
- 48,41 m²
- 8 350,01 zł/m²
Piotr Płotczyk
Skontaktuj się
Mieszkanie
Grunwaldzka, Stare Miasto, Police, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
28 kwietnia 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 28 kwietnia 2026
404 224 zł 48,41 m² 8 350,01 zł/m²
2/3
3
2026
w garażu podziemnym
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
2/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 404 224 zł (8 350,01 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Policach)
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 48,41 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
- technika budowy: nowa technologia
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/3, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: loggia
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: siła; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Hestia Nieruchomości, zaktualizowane: 28.04.2026
- numer ogłoszenia: HES29181
Lokalizacja
- Adres: Grunwaldzka, Stare Miasto, Police, policki, zachodniopomorskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, teren niezabudowany, las
- cicho
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, pub, fitness, szpital, kościół, bank, park
Opis nieruchomości
Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m², zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, rodziny, jak i inwestycyjnie pod wynajem.
Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni na powierzchnię 48,5 m² składają się salon z aneksem kuchennym, dwie oddzielne sypialnie, łazienka oraz przedpokój. (...)