dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Police

138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

138 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Działka komercyjna uzbrojona

Police,zachodniopomorskie

2 062 620 zł14 733 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny teren inwestycyjny o pow. ok. 1,47 ha, składający się z kilu działek w użytkowaniu wieczystym, położony w pobliżu Zakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak

Trzeszczyn

771 120 zł92 m² 8 381,74 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Dom z ogrodem w modelu najmu z dojściem do własności! Funkcjonalny dom z poddaszem użytkowym, zaprojektowany tak, aby wygodnie mieszkało się na co dzień - nie tylko na wizualizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak

Trzeszczyn

754 920 zł92 m² 8 205,65 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak

Trzeszczyn

855 360 zł92 m² 9 297,39 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

o nowych ogłoszeniach

2 353 640 zł8 116 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży prawa użytkowania wieczystego terenu komercyjnego o powierzchni 8116 m2, położonego pośród zabudowy przemysłowej w Policach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bankowa

Police,zachodniopomorskie

509 900 zł53 m² 9 620,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż własnościowe, jasne i słoneczne, 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2. piętrze niskiego bloku z 2002 roku. Nieruchomość znajduje się w samym centrum nowej części Polic,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł61,50 m² 8 292,68 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż własnościowe, gotowe do wprowadzenia i zamieszkania, 3. pokojowe, przestronne mieszkanie, usytuowane na 6. piętrze wysokiego bloku. Nieruchomość znajduje się w centrum nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Robotnicza

Police,zachodniopomorskie

475 000 zł52,40 m² 9 064,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż własnościowe, jasne i słoneczne, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego bloku z 2004 roku. Lokal znajduje się w samym centrum nowej części Polic, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 343 zł65,26 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania na I piętrze, z pokojem dziennym, kuchnią, dwoma sypialniami, łazienką i balkonem, mieszczącego się w budynku jednorodzinnym w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 224 zł48,41 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania na I piętrze, z pokojem dziennym z aneksem kuchennym, dwoma sypialniami i łazienką, mieszczącego się w inwestycji Police, grunwaldzka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 224 zł48,41 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania na II piętrze, z pokojem dziennym z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w inwestycji Police, grunwaldzka. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł135 m² 7 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 334 m²

Oferta sprzedaży połowy domu jednorodzinnego z dużą działką - Oaza ciszy i spokoju. Idealna oferta dla osób szukających wypoczynku z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł82 m² 45,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa okazja dla rodziny: przestronne 3-pok. 82m na Piaskowej Policach + parking W okolicy 3700 zł + 820 zł opłaty! nie przegap zniknie W 48h! Wyobraź sobie poranki pełne śmiechu dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł46,74 m² 7 595,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja.Sprzedam przytulne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 46,74 m znajduje się na parterze dwupiętrowego bloku w pobliżu parku. Mieszkanie położone jest w bardzo dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł36,70 m² 9 128,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedania słoneczne, mieszkanie na drugim piętrze, niskiego budynku czteropiętrowego, przy ulicy Wyszyńskiego 2004 roku w Policach. Nieruchomość usytuowana w centrum Polic na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 477 zł103,49 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 103,49 m2, na które składają się: salon z aneksem kuchennym (25,37 m2), dwie sypialnie, łazienka, przedpokój oraz antresola.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł67,99 m² 8 221,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku z 1930 roku. Lokal o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł91,89 m² 6 964,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mamy do zaoferowania mieszkanie w centrum Polic o powierzchni 91,89m2, na które składają się: - salon z aneksem kuchennym (32,18m2) - sypialnia (10,22m2) - sypialnia (12,36m2) - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł53 m² 9 622,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w idealnym stanie dostępne od ręki! Oferujemy wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

369 000 zł45,23 m² 8 158,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe w Policach. Lokal o pow. użytkowej 45,23 m2 znajduje się na II piętrze niskiego budynku wielorodzinnego. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł75,45 m² 6 984,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Oferta Sprzedaży pięknego gotowego do wprowadzenia mieszkania o powierzchni 75,45m znajdującego się w Policach na ulicy Kościuszki. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze niskiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaskowa

Police,zachodniopomorskie

469 000 zł61,85 m² 7 518,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Super lokalizacja Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe położone na 2 piętrze ocieplonego bloku. W pokojach na podłogach panele, ściany gładzone i malowane. W kuchni na podłodze terakota ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Lista ogłoszeń

349 000 zł45,26 m² 7 711 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe położone na siódmym piętrze w wysokim budynku typu " leningrad" w Policach przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł58,53 m² 8 867,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Spółdzielcze - Własnościowe prawo do lokalu. Istnieje możliwość zakup przez klientów spoza ue. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 58,53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł204 m² 3 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dobra okazja! Ofertą sprzedaży jest świetna nieruchomość - zaznaczam świetna. Działka narożna, teren działki płaski, korzystny. Na działce usytuowany jest nowo wybudowany budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł229,20 m² 5 231,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:588 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu z charakterem, nietuzinkową i wyróżniającą się bryłą. Parametry nieruchomości: powierzchnia całkowita: 229,20 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł52 m² 9 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 53 m , położone przy ul. Bankowej w centrum Polic. Lokal znajduje się na 2 piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 324 zł84,52 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w Nowo budowanym kameralnym osiedlu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych w prestiżowej dzielnicy Polic w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 218 zł33,08 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowy, funkcjonalny apartament 3-pokojowy o powierzchni 33,8 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji przy ul. Grunwaldzkiej w Police. To propozycja idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 604 zł38,84 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,84m2 na które składa się salon z wyjściem na mały ogródek (pas zieleni przypisany do mieszkania), przedpokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Police,zachodniopomorskie

1 800 zł37,73 m² 47,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,73 m . Gotowe do zamieszkania. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

830 000 zł125 m² 6 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej parterowy z poddaszem użytkowym. Oferujemy Państwu wyjątkowy, parterowy dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Police

Police,zachodniopomorskie

88 zł/m²40 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Na wynajem lokal użytkowy pod działalność gospodarczą, położony w samym centrum Polic, przy szerokim, bardzo ruchliwym deptaku. - parter wejście bezpośrednio z chodnika - 3 duże okna +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Police,zachodniopomorskie

263 693 zł31,58 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Police, nowe mieszkanie 2 pokoje, 31,58 m2, sprzedaż. Inwestycja w Policach przy ul. Grunwaldzkiej to doskonała lokalizacja w starej części Polic. W bliskiej odległości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł2 912 m² 49,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 2912m2 na terenie osiedla "jasienica" w Policach. Działka gruntowa usytuowana w okolicy nowego osiedla, nieruchomość o nietypowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Police,zachodniopomorskie

339 000 zł42,19 m² 8 035,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe położone na 3 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię 42,19 m2 składają się: - salon z wyjściem na słoneczny balkon, - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł59,77 m² 7 846,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, 59,77 m Cena: 469 000 zł (do negocjacji) Piętro: 4/4 (ostatnie) Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo z księgą wieczystą Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 832 m² 1 091,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:6 521 m²

Na sprzedaż - Kompleks hal produkcyjnych, pomieszczeń magazynowych, socjalnych i biurowych na terenie Zakładów Chemicznych Police Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Wojska Polskiego

Police,zachodniopomorskie

1 200 000 zł140 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Na sprzedaż segment szeregowca znajdujący się w drugiej linii zabudowy od ul. Wojska Polskiego w Policach. Nieruchomość o pow około 140 m2 ( w kw 119 m2 - bez poddasza ) składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Plater

Police,zachodniopomorskie

499 000 zł51,40 m² 9 708,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie w nowopowstającym projekcie mieszkaniowym Osiedle Emilii Plater, zlokalizowanym w samym sercu Polic. Inwestycja została zaprojektowana przez jednego.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł53,47 m² 7 200,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 53,47m2, położone na trzecim piętrze w 4 piętrowym bloku w Policach. Budynek jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona

Police,zachodniopomorskie

4 004 420 zł28 603 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny teren inwestycyjny o pow. ok. 2,86 ha, składający się z kilu działek w użytkowaniu wieczystym, położony w pobliżu Zakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Police

Police,zachodniopomorskie

1 890 000 zł258 m² 7 325,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Nowa Niższa cena! Na sprzedaż: wyjątkowy Obiekt Komercyjny w Centrum Polic Hotel, restauracja, sala Konferencyjna Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny obiekt komercyjny o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Robotnicza

Police,zachodniopomorskie

359 000 zł60,89 m² 5 895,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,89 m2 zlokalizowane w Policach, w niskim budynku (6 mieszkań) Nieruchomość położona na 2 piętrze stanowi.