dowolna

Nieruchomości Police - Oferty sprzedaży nieruchomości

119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

119 ogłoszeń

3 000 000 zł965 m² 3 108,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 874 m²

Na sprzedaż budynek biurowy w Policach przy ul. Jasienickiej. Powierzchnia użytkowa budynku to 965 m2, składa się z parteru oraz piętra, z możliwością rozbudowy o dodatkowe budynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 164 m² 945,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Dla nieruchomości obowiązuje mpzp: uchwała Nr XXXV/272/01 Rady Miejskiej w Policach z dnia 27 marca 2001 r. w sprawie zmian w planie miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł53,47 m² 7 200,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 53,47m2, położone na trzecim piętrze w 4 piętrowym bloku w Policach. Budynek jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł1 872 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Lokalizacja: police, ul. Tanowska 30 (wjazd od ul. Rurowej) Powierzchnia działki: 1872m2 Stan prawny gruntu: użytkowanie wieczyste. Dojazd drogą gminną. Obowiązujący miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

442 935 zł52,11 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją deweloperską realizowaną przez dewelopera z ponad 25-letnim doświadczeniem. Inwestycja prowadzona w Policach. W ramach osiedla powstaje kilka.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł88 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku z 1930 roku. Lokal o powierzchni użytkowej 67,99.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł52,74 m² 9 670,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,53 m , usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku przy ul. Mieszka I w Policach. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł61,47 m² 7 727,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż bardzo ładne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 61,47 m , położone na parterze docieplonego czteropiętrowego budynku w Policach przy ul. Zamenhofa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 840 m² 179,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szczecin Police -działka inwestycyjno-przemysłowa 1840m. Działka posiada wydane warunki zabudowy -tereny produkcyjno - usługowe, przeznaczona na funkcje gospodarcze - produkcja składów, baz.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł240 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:629 m²

Dom jednorodzinny w Policach przestrzeń, funkcjonalność i świetna lokalizacja! Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony w Policach przy ul. Szpilkowej. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł204 m² 3 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dobra okazja! Ofertą sprzedaży jest świetna nieruchomość - zaznaczam świetna. Działka narożna, teren działki płaski, korzystny. Na działce usytuowany jest nowo wybudowany budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł51,95 m² 7 102,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,95 m , położone na 1 piętrze budynku. Mieszkanie znajduje się w dobrym stanie technicznym i nadaje się do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 554 zł65,26 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Police, mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 65,26 m2 położone na I piętrze II piętrowego budynku wielorodzinnego z windą. Możliwość kupna miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł61,67 m² 9 712,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostanie mieszkanie Z ogródkiem! Zamieszkaj w Nowo budowanym kameralnym osiedlu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych w zacisznym zakątku Polic. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł58,53 m² 8 867,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Spółdzielcze - Własnościowe prawo do lokalu. Istnieje możliwość zakup przez klientów spoza ue. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 58,53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

271 256 zł33,08 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się nową ofertą mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Policach. Inwestycja obejmuje budynek wielorodzinny 3 - piętrowy z windą, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 782 zł47,08 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w Nowo budowanym kameralnym osiedlu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych w prestiżowej dzielnicy Polic w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 554 zł65,26 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 343 zł65,26 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe 65 m z osobną kuchnią, usytuowane na 1. piętrze kameralnego domu dwulokalowego. Lokal oferuje komfortowe warunki dla rodziny, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł47,06 m² 7 968,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Pierwsze mieszkanie? Zacznij tutaj. | 2 pokoje | balkon | ul. Roweckiego | Police Jeśli masz dość wynajmu i myślisz o czymś swoim - to może być dobry moment. To mieszkanie jest idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 647 zł46,87 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na drugim piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w miejscowości Police. Na powierzchnie 46,87m2 składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł433 m² 6 697,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Miejsce, które inspiruje do działania wyjątkowy obiekt na sprzedaż! Wyobraź sobie przestrzeń, w której Twój biznes nie tylko działa, ale dynamicznie się rozwija. Miejsce, które wspiera Twoją.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł3 977 m² 326,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaz działka o pow 3977 m2 zlokalizowana na terenach przemysłowych przy ul. Jasienickiej. Teren objęty jest mpzp 9-zch 07 P którego głównymi założeniami są: obiekty produkcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł61,76 m² 6 136,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 3 -pok. mieszkanie do remontu | Police, osiedle Dąbrówka I 61,76 m Szukasz mieszkania z potencjałem, które zaaranżujesz po swojemu? Oto przestronne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł35 m² 3 429 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal użytkowy pod działalność gospodarczą, położony w samym centrum Polic, przy szerokim, bardzo ruchliwym deptaku. - parter wejście bezpośrednio z chodnika - 3 duże okna +.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł68,80 m² 3 633,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ofertą sprzedaży jest bezczynszowy lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 63,8 m2, wraz z gruntem 81,2 m2 położony w Policach przy ul. Mieszka I. /nieopodal skrzyżowania z ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł700 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 605 m²

Ofertą sprzedaży jest hostel wybudowany w latach dziewięćdziesiątych, zlokalizowany w Policach. Jest to jednopiętrowy budynek usytuowany jest na działce o wielkości 1605m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 218 zł33,08 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowy, funkcjonalny apartament 3-pokojowy o powierzchni 33,8 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji przy ul. Grunwaldzkiej w Police. To propozycja idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

1 250 000 zł130 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:486 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony na spokojnym zielonym osiedlu. Na powierzchnię domu składają się: przyziemie: garaż 1 stanowiskowy, pomieszczenie gospodarcze (pralnia), kotłownia, parter:.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45,26 m² 7 711 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe położone na siódmym piętrze w wysokim budynku typu " leningrad" w Policach przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Police

Police,zachodniopomorskie

2 000 000 zł6 521 m² 306,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 521 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną na terenie Zakładów Chemicznych Police w pełni funkcjonalny kompleks hal produkcyjnych, magazynowych i biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł32,29 m² 7 711,37 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem - kawalerka 32,29 m2 na ostatnim 8 piętrze, z niezaburzonym widokiem na las i Police. Blok posiada wyremontowaną windę z 2016 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedania słoneczne, mieszkanie na drugim piętrze, niskiego budynku czteropiętrowego, przy ulicy Wyszyńskiego 2004 roku w Policach. Nieruchomość usytuowana w centrum Polic na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 224 zł48,41 m² 8 350,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

263 693 zł31,58 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Police, nowe mieszkanie 2 pokoje, 31,58 m2, sprzedaż. Inwestycja w Policach przy ul. Grunwaldzkiej to doskonała lokalizacja w starej części Polic. W bliskiej odległości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Police

Police,zachodniopomorskie

450 000 zł300 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duży obiekt usługowo-noclegowy na sprzedaż - police Przedstawia ofertę sprzedaży funkcjonalnego obiektu o łącznej powierzchni ok. 300 m , idealnie przystosowanego pod usługi hotelowe,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł16 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży Garaż Murowany z kanałem o powierzchni 16m2, mieszczący się w Policach przy ul. Odrzańskiej. Wybudowany z cegły, doprowadzone zasilanie elektryczne, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem

Police,zachodniopomorskie

322 417 zł37,59 m² 8 577,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnej i funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 37,59 m , położonej na parterze nowo powstałego budynku przy ul. Rycerskiej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł52,74 m² 7 205 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe rozkładowe mieszkanie w Policach idealne do własnej aranżacji. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52,74 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

220 575 zł25,95 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

479 563 zł53,85 m² 8 905,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w Policach przy ul. Rycerskiej 7C Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 53,85 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach