dowolna

Mieszkania w bloku Police - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

71 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

71 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

355 000 zł46,74 m² 7 595,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja.Sprzedam przytulne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 46,74 m znajduje się na parterze dwupiętrowego bloku w pobliżu parku. Mieszkanie położone jest w bardzo dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Robotnicza

Police,zachodniopomorskie

475 000 zł52,40 m² 9 064,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż własnościowe, jasne i słoneczne, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego bloku z 2004 roku. Lokal znajduje się w samym centrum nowej części Polic, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 135 zł33,07 m² 8 350,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33 m , zlokalizowana w nowoczesnym budynku z windą. To doskonała propozycja zarówno dla singla, jak i inwestora poszukującego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

267 033 zł31,98 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 700 zł82 m² 45,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa okazja dla rodziny: przestronne 3-pok. 82m na Piaskowej Policach + parking W okolicy 3700 zł + 820 zł opłaty! nie przegap zniknie W 48h! Wyobraź sobie poranki pełne śmiechu dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bankowa

Police,zachodniopomorskie

509 900 zł53 m² 9 620,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż własnościowe, jasne i słoneczne, 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2. piętrze niskiego bloku z 2002 roku. Nieruchomość znajduje się w samym centrum nowej części Polic,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł61,50 m² 8 292,68 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż własnościowe, gotowe do wprowadzenia i zamieszkania, 3. pokojowe, przestronne mieszkanie, usytuowane na 6. piętrze wysokiego bloku. Nieruchomość znajduje się w centrum nowej.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł36,70 m² 9 128,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedania słoneczne, mieszkanie na drugim piętrze, niskiego budynku czteropiętrowego, przy ulicy Wyszyńskiego 2004 roku w Policach. Nieruchomość usytuowana w centrum Polic na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 477 zł103,49 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 103,49 m2, na które składają się: salon z aneksem kuchennym (25,37 m2), dwie sypialnie, łazienka, przedpokój oraz antresola.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł67,99 m² 8 221,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku z 1930 roku. Lokal o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł91,89 m² 6 964,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mamy do zaoferowania mieszkanie w centrum Polic o powierzchni 91,89m2, na które składają się: - salon z aneksem kuchennym (32,18m2) - sypialnia (10,22m2) - sypialnia (12,36m2) - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł53 m² 9 622,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w idealnym stanie dostępne od ręki! Oferujemy wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowopol

Police,zachodniopomorskie

360 000 zł48,92 m² 7 358,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta Sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,92m znajdującego się w Policach przy ulicy Nowopol. Usytuowane jest ono na parterze niskiej dwupiętrowej kamienicy. Ogrzewanie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bankowa

Police,zachodniopomorskie

550 000 zł61,22 m² 8 983,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowy apartament! | ul. Bankowa | 61,22 m / ok. 75 m po podłodze Oferujemy Państwu na sprzedaż fantastyczny dwupoziomowy lokal mieszkalny o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł61,76 m² 6 136,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 3 -pok. mieszkanie do remontu | Police, osiedle Dąbrówka I 61,76 m Szukasz mieszkania z potencjałem, które zaaranżujesz po swojemu? Oto przestronne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Plater

Police,zachodniopomorskie

499 000 zł51,40 m² 9 708,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie w nowopowstającym projekcie mieszkaniowym Osiedle Emilii Plater, zlokalizowanym w samym sercu Polic. Inwestycja została zaprojektowana przez jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Kwietnia

Police,zachodniopomorskie

399 000 zł54,19 m² 7 362,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne rozkładowe mieszkanie położone na 3 piętrze ocieplonego bloku. Na powierzchnię 54,86 m2 składają się: * salon z wyjściem na przestronny balkon * sypialnia * kuchnia * łazienka * wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 000 zł28,20 m² 10 992,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, które powstaje na nowej inwestycji w centrum Polic. Lokal mieszkalny zostanie wykonany w nowoczesnym stylu w standardzie "pod klucz" co oznacza, że.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Zamenhofa

Police,zachodniopomorskie

499 000 zł61,47 m² 8 117,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Nowa niższa cena Na sprzedaż bardzo ładne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 61,47 m , położone na parterze docieplonego czteropiętrowego budynku w Policach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza

Police,zachodniopomorskie

2 500 zł69 m² 36,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, rodzinne 3 Pokoje - Police, ul. św. Kazimierza Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Oferujemy na wynajem przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

398 300 zł54,46 m² 7 317,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania położonego w Policach przy ul. Roweckiego. Lokal o powierzchni: 54,46 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 604 zł38,84 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,84m2 na które składa się salon z wyjściem na mały ogródek (pas zieleni przypisany do mieszkania), przedpokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe położone na 8 piętrze w ośmiopiętrowym budynku. Nieruchomość idealna dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaskowa

Police,zachodniopomorskie

469 000 zł61,85 m² 7 518,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Super lokalizacja Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe położone na 2 piętrze ocieplonego bloku. W pokojach na podłogach panele, ściany gładzone i malowane. W kuchni na podłodze terakota ,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45,26 m² 7 711 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe położone na siódmym piętrze w wysokim budynku typu " leningrad" w Policach przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

286 405 zł34,30 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim Police Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,30m , położone na 2. piętrze nowo wybudowanego budynku w Policach. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł58,53 m² 8 867,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Spółdzielcze - Własnościowe prawo do lokalu. Istnieje możliwość zakup przez klientów spoza ue. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 58,53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

435 302 zł52,11 m² 8 353,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Police, mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 52,11 m2 położone na I piętrze III piętrowego budynku wielorodzinnego z windą. Możliwość kupna miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52,74 m² 6 427,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 52,74 m2 na które składa się: - salon z wyjściem na duży balkon. - dwie sypialne. - oddzielna kuchnia. - łazienka - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 960 zł36,20 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować nową inwestycję w centrum Polic! Osiedle Emilii Plater to nowoczesny projekt, który rozświetli centrum miasta. Nowoczesny projekt przykuwa uwagę swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 647 zł46,87 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na drugim piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w miejscowości Police. Na powierzchnie 46,87m2 składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł47,57 m² 7 967,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,57 m , znajdujące się na ostatnim, 4. piętrze niskiego bloku z lat 80-tych w Policach. Mieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Police,zachodniopomorskie

263 693 zł31,58 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Police, nowe mieszkanie 2 pokoje, 31,58 m2, sprzedaż. Inwestycja w Policach przy ul. Grunwaldzkiej to doskonała lokalizacja w starej części Polic. W bliskiej odległości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł52,74 m² 7 205 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe rozkładowe mieszkanie w Policach idealne do własnej aranżacji. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52,74 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

515 554 zł65,26 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Police, mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 65,26 m2 położone na I piętrze II piętrowego budynku wielorodzinnego z windą. Możliwość kupna miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 224 zł48,41 m² 8 350,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł52 m² 9 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 53 m , położone przy ul. Bankowej w centrum Polic. Lokal znajduje się na 2 piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Wspólna

Police,zachodniopomorskie

292 500 zł34 m² 8 602,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży 1 pokojowe lokale mieszkalne, w nowo powstałym budynku z 2024 roku, zlokalizowane w atrakcyjnym zakątku Polic - na terenie nowoczesnego Osiedla Jarzębinowego. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 755 zł63,05 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Uwaga Ostatni wolny lokal na parterze z ogrodem! Nie czekaj, zadzwoń -> Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą Mieskzania 3 pokojowego położonego na nowym osiedlu w Policach.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Police,zachodniopomorskie

339 000 zł42,19 m² 8 035,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe położone na 3 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię 42,19 m2 składają się: - salon z wyjściem na słoneczny balkon, - sypialnia - kuchnia - łazienka - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł61,67 m² 9 712,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostanie mieszkanie Z ogródkiem! Zamieszkaj w Nowo budowanym kameralnym osiedlu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych w zacisznym zakątku Polic. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij