dowolna

Mieszkania w nowym bloku Police - Oferty sprzedaży lub najmu

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

3 700 zł82 m² 45,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa okazja dla rodziny: przestronne 3-pok. 82m na Piaskowej Policach + parking W okolicy 3700 zł + 820 zł opłaty! nie przegap zniknie W 48h! Wyobraź sobie poranki pełne śmiechu dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 135 zł33,07 m² 8 350,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33 m , zlokalizowana w nowoczesnym budynku z windą. To doskonała propozycja zarówno dla singla, jak i inwestora poszukującego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

267 033 zł31,98 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 477 zł103,49 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 103,49 m2, na które składają się: salon z aneksem kuchennym (25,37 m2), dwie sypialnie, łazienka, przedpokój oraz antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

640 000 zł91,89 m² 6 964,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mamy do zaoferowania mieszkanie w centrum Polic o powierzchni 91,89m2, na które składają się: - salon z aneksem kuchennym (32,18m2) - sypialnia (10,22m2) - sypialnia (12,36m2) - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bankowa

Police,zachodniopomorskie

550 000 zł61,22 m² 8 983,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowy apartament! | ul. Bankowa | 61,22 m / ok. 75 m po podłodze Oferujemy Państwu na sprzedaż fantastyczny dwupoziomowy lokal mieszkalny o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Plater

Police,zachodniopomorskie

499 000 zł51,40 m² 9 708,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie w nowopowstającym projekcie mieszkaniowym Osiedle Emilii Plater, zlokalizowanym w samym sercu Polic. Inwestycja została zaprojektowana przez jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 000 zł28,20 m² 10 992,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, które powstaje na nowej inwestycji w centrum Polic. Lokal mieszkalny zostanie wykonany w nowoczesnym stylu w standardzie "pod klucz" co oznacza, że.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 604 zł38,84 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,84m2 na które składa się salon z wyjściem na mały ogródek (pas zieleni przypisany do mieszkania), przedpokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

286 405 zł34,30 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim Police Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,30m , położone na 2. piętrze nowo wybudowanego budynku w Policach. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

435 302 zł52,11 m² 8 353,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Police, mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 52,11 m2 położone na I piętrze III piętrowego budynku wielorodzinnego z windą. Możliwość kupna miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 960 zł36,20 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować nową inwestycję w centrum Polic! Osiedle Emilii Plater to nowoczesny projekt, który rozświetli centrum miasta. Nowoczesny projekt przykuwa uwagę swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 647 zł46,87 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na drugim piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w miejscowości Police. Na powierzchnie 46,87m2 składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Police,zachodniopomorskie

263 693 zł31,58 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Police, nowe mieszkanie 2 pokoje, 31,58 m2, sprzedaż. Inwestycja w Policach przy ul. Grunwaldzkiej to doskonała lokalizacja w starej części Polic. W bliskiej odległości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

515 554 zł65,26 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Police, mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 65,26 m2 położone na I piętrze II piętrowego budynku wielorodzinnego z windą. Możliwość kupna miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 224 zł48,41 m² 8 350,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł52 m² 9 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 53 m , położone przy ul. Bankowej w centrum Polic. Lokal znajduje się na 2 piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Wspólna

Police,zachodniopomorskie

292 500 zł34 m² 8 602,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży 1 pokojowe lokale mieszkalne, w nowo powstałym budynku z 2024 roku, zlokalizowane w atrakcyjnym zakątku Polic - na terenie nowoczesnego Osiedla Jarzębinowego. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 755 zł63,05 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Uwaga Ostatni wolny lokal na parterze z ogrodem! Nie czekaj, zadzwoń -> Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą Mieskzania 3 pokojowego położonego na nowym osiedlu w Policach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł61,67 m² 9 712,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostanie mieszkanie Z ogródkiem! Zamieszkaj w Nowo budowanym kameralnym osiedlu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych w zacisznym zakątku Polic. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 935 zł52,11 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją deweloperską realizowaną przez dewelopera z ponad 25-letnim doświadczeniem. Inwestycja prowadzona w Policach. W ramach osiedla powstaje kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Police,zachodniopomorskie

435 302 zł52,11 m² 8 353,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się nową ofertą mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Policach. Inwestycja obejmuje budynek wielorodzinny 3 - piętrowy z windą, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Police,zachodniopomorskie

525 434 zł65,26 m² 8 051,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Police, nowe mieszkanie 3 pokoje, 65,26 m2, sprzedaż. Inwestycja w Policach przy ul. Grunwaldzkiej to doskonała lokalizacja w starej części Polic. W bliskiej odległości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

479 563 zł53,85 m² 8 905,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w Policach przy ul. Rycerskiej 7C Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 53,85 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Police,zachodniopomorskie

271 174 zł33,07 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem

Police,zachodniopomorskie

322 417 zł37,59 m² 8 577,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnej i funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 37,59 m , położonej na parterze nowo powstałego budynku przy ul. Rycerskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 218 zł33,08 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowy, funkcjonalny apartament 3-pokojowy o powierzchni 33,8 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji przy ul. Grunwaldzkiej w Police. To propozycja idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 343 zł65,26 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe 65 m z osobną kuchnią, usytuowane na 1. piętrze kameralnego domu dwulokalowego. Lokal oferuje komfortowe warunki dla rodziny, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 119 zł52,11 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie deweloperskie Police, ul. Grunwaldzka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,11 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł46,11 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Styl, komfort i gotowe do zamieszkania - idealne mieszkanie na wynajem. Szukasz miejsca, w którym poczujesz się jak u siebie od pierwszego dnia? Ten nowoczesny, elegancki apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 782 zł47,08 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w Nowo budowanym kameralnym osiedlu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych w prestiżowej dzielnicy Polic w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Police,zachodniopomorskie

312 270 zł36 m² 8 674,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Policach przy ul Rycerskiej 7c o powierzchni 36,36 m , usytuowane na parterze budynku, z prywatnym ogrodem o powierzchni 22 m . Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 324 zł84,52 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

220 575 zł25,95 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Police,zachodniopomorskie

435 119 zł52,11 m² 8 350,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Police, nowe mieszkanie 3 pokoje, 52,11 m2, sprzedaż. Inwestycja w Policach przy ul. Grunwaldzkiej to doskonała lokalizacja w starej części Polic. W bliskiej odległości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 119 zł52,11 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim Police Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,11 m , usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku w Policach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

271 256 zł33,08 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Police

Police,zachodniopomorskie

770 000 zł77,75 m² 9 903,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezczynszowe / 4 pokoje z ogrodem oraz dwoma miejscami postojowymi w cenie! Inwestycja zakończona! Mierzyn ul. Długa Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 77,75m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Police,zachodniopomorskie

515 554 zł65,26 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

321 358 zł39 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Police, mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 39,19 m2 położone na II piętrze III piętrowego budynku wielorodzinnego z windą. Możliwość kupna miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Police

Police,zachodniopomorskie

3 000 zł69 m² 43,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 4 pokojowe mieszkanie w Policach przy Wojska Polskiego. Budynek z 2009 r., mieszkanie wykończone w 2016 r. Idealne dla rodzin 2+1, mieszkanie o powierzchni 69,4 m na II.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij