dowolna

Mieszkania umeblowane Police - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowa

Dąbrówka,Police

359 000 zł44 m² 8 071,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku położonego przy ul. Grzybowej w Policach. Mieszkanie składa się z: -oddzielnej kuchni -salonu -sypialni ( która również nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąbrówka,Police

379 000 zł62 m² 6 136,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 3 -pok. mieszkanie do remontu | Police, osiedle Dąbrówka I 61,76 m Szukasz mieszkania z potencjałem, które zaaranżujesz po swojemu? Oto przestronne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Police,zachodniopomorskie

1 800 zł31 m² 58,56 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 30,74m znajdującego się w centrum Polic na ulicy Wyszyńskiego. Usytuowane jest ono na szóstym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Księcia Bogusława X,Police

399 000 zł62 m² 6 454,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość zakupu przez cudzioziemców), gotowe do zamieszkania, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4. piętrze niskiego bloku. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Police

Stare Miasto,Police

339 000 zł44 m² 7 704,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa niższa cena! Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe w Policach Idealne na Inwestycję Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane na parterze odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Gryfitów,Police

399 000 zł47 m² 8 536,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Police ul. Wróblewskiego 6 46,74 m | 2 pokoje | 2 piętro | balkon | centrum | sprzedaż bezpośrednia Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 46,74 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Księcia Bogusława X,Police

2 000 zł62 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, gotowe do wprowadzenia się, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4. piętrze niskiego bloku. Lokal znajduje się w samym centrum nowej części Polic, na terenie osiedla Księcia Bogusława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chemik,Police

429 000 zł53 m² 8 134,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 52,74 m2 zlokalizowanego w Policach przy ul. Siedleckiej. Usytuowane jest ono na trzecim piętrze, czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrówka,Police

639 000 zł50 m² 12 749,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 50,12 m2 z ogrodem na parterze budynku z 2008 r. na spokojnym osiedlu w Policach. W jego skład wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Police,zachodniopomorskie

389 000 zł47 m² 8 198,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przytulne 2 pokoje z balkonem | Police, ul. Przyjaźni | Spółdzielczo - Własnościowe Idealne na spokojne życie - ciepłe, zadbane, w świetnej lokalizacji Jeśli szukasz mieszkania, które jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Police,zachodniopomorskie

449 000 zł60 m² 7 473,37 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż - 3 pokoje z balkonem o powierzchni 60,08 m 2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 8 piętrze w bloku przy ul. Wyszyńskiego 54 w Policach. Ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąbrówka,Police

399 000 zł62 m² 6 460,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bankowa

Police,zachodniopomorskie

469 000 zł56 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szukasz mieszkania, które nie wymaga remontu? Cenisz sobie przestrzeń, funkcjonalny układ i spokój na ostatnim piętrze? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż wyjątkowo zadbane, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Police,zachodniopomorskie

539 000 zł62 m² 8 655,85 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

W ofercie sprzedaży mamy: czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 62,27m2 zlokalizowane w Policach przy ul. Wyszyńskiego. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze w ośmiopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Anny Jagiellonki,Police

395 000 zł48 m² 8 308,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie usytułowane na parterze budynku. NIeruchomość składa się z : -salonu z wyjściem na spory balkon - widok na las -pokoju sypialnianego -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Police,zachodniopomorskie

795 000 zł83 m² 9 547,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Luksusowe Dwupoziomowe Mieszkanie w Prestiżowej Dzielnicy Polic Twój Nowy Dom! Szukasz idealnego miejsca do życia, które połączy komfort, spokój i bliskość do najważniejszych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korczaka

Anny Jagiellonki,Police

475 000 zł115 m² 4 144,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Oferta Sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 114,62m znajdującego się w Policach na ulicy Korczaka. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Police,zachodniopomorskie

1 850 zł31 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem śliczną kawalerkę położoną na drugim piętrze wysokiego bloku w Policach, na ul Wyszyńskiego. Mieszkanie jest ciepłe i słoneczne, budynek ocieplony, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Police,zachodniopomorskie

1 700 zł32 m² 52,65 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka - Police, ul. Wyszyńskiego Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 32,29 m , położona na 3. piętrze w budynku z windą przy ul. Wyszyńskiego w Policach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Police,zachodniopomorskie

279 000 zł31 m² 9 105,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż własnościowe, gotowe do wprowadzenia, 1. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4. piętrze wysokiego bloku, zlokalizowane w centrum Polic. Nieruchomość położona na terenie spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Police,zachodniopomorskie

469 000 zł63 m² 7 410,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe na spokojnym osiedlu w Policach - spółdzielcze! Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny, w świetnej lokalizacji, na niskim piętrze i z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Police,zachodniopomorskie

410 000 zł62 m² 6 612,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Słoneczne mieszkanie w dobrej okolicy. Doskonale skomunikowane: blisko do szkół, przedszkola, placu zabaw, centrum handlowego i przystanku. Mieszkanie wymaga docelowo remontu lecz jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Chemik,Police

1 800 zł48 m² 37,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam, w ofercie wynajmu rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na las w cenie. Nieruchomość znajduje się na dobrze zurbanizowanym osiedlu Chemik, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Stare Miasto,Police

449 000 zł46 m² 9 737,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowy apartament w sercu Polic - Styl, komfort, gotowe do zamieszkania Szukasz miejsca, które od razu poczujesz jako swoje ? Ten nowoczesny , elegancki apartament w inwestycji Smart Park przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

449 000 zł61 m² 7 312,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,4 m , położone na 3. piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Piaskowej w Policach. Mieszkanie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dąbrówka,Police

419 000 zł62 m² 6 784,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Police

330 000 zł39 m² 8 463,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe | Police, ul. Rogowa | 38,99 m , balkon, piwnica Oferta Sprzedaży ustawnego i zadbanego mieszkania o powierzchni 38,99 m , położonego na 3,5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Gryfitów,Police

389 000 zł48 m² 8 092,37 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 48,07 m 2 zlokalizowane w Policach przy Ul. Wróblewskiego. Usytuowane jest ono na czwartym piętrze wieżowca w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Anny Jagiellonki,Police

407 000 zł50 m² 8 153,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe | Police, ul. 26 Kwietnia | 49,92 m , balkon, piwnica Oferta Sprzedaży przestronnego i zadbanego mieszkania o powierzchni 49,92 m , położonego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Police,zachodniopomorskie

469 000 zł46 m² 10 171,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Styl, komfort i gotowość do zamieszkania - nowy apartament w sercu Polic Szukasz miejsca, które od razu poczujesz jako swoje ? Ten nowoczesny , elegancki apartament w inwestycji Smart Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Księcia Bogusława X,Police

399 000 zł59 m² 6 722,83 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na parterze wysokiego bloku, o pow. 59,35 m2, na spokojnym osiedlu w Policach. W jego skład wchodzą: - pokój dzienny o pow. 17m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Police,zachodniopomorskie

455 000 zł57 m² 7 944,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 52,69 m 2 zlokalizowane w Policach przy ul. Piłsudskiego. Usytuowane jest ono na wysokim parterze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Police,zachodniopomorskie

2 300 zł59 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 59,35m znajdującego się w centrum Polic na ulicy Wyszyńskiego. Usytuowane jest ono na szóstym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Anny Jagiellonki,Police

399 000 zł59 m² 6 722,83 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Police,zachodniopomorskie

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż własnościowe, gotowe do zamieszkania, 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2. piętrze niskiego bloku z 1980 roku. Nieruchomość znajduje się atrakcyjnej destynacji Polic, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Chemik,Police

510 000 zł60 m² 8 567,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 59,53 m2 zlokalizowanego w Policach przy ul. Armii Krajowej. Usytuowane jest ono na czwartym piętrze, niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Stare Miasto,Police

285 000 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokal stanowiący odrębną nieruchomość Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m2, usytuowane na 2 piętrze niskiego 3 piętrowego budynku. Budynek mieszkalny zbudowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Dąbrówka,Police

359 000 zł42 m² 8 509,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż, spółdzielczo - własnościowe (możliwość zakupu przez cudzioziemców), gotowe do zamieszkania, w pełni wyposażone, 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3. piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów Gdyńskich

Dąbrówka,Police

519 000 zł68 m² 7 632,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż własnościowe, gotowe do zamieszkania, 3. pokojowe, przestronne mieszkanie, usytuowane na 1. piętrze niskiego bloku z 1997 roku. Nieruchomość znajduje się w centrum nowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróblewskiego

Police,zachodniopomorskie

2 300 zł62 m² 37,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Umowa w formie najmu okazjonalnego min. na 12m-cy lokalizacja Mieszkanie znajduje się na II piętrze w niskim ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Police,zachodniopomorskie

2 100 zł75 m² 28,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu pięknego w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 74,91m znajdującego się w Policach na ulicy Konopnickiej. Usytuowane jest ono na parterze jednopiętrowej kamienicy.