dowolna

Mieszkania z prawem własności Police - Lista ofert

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

355 000 zł46,74 m² 7 595,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja.Sprzedam przytulne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 46,74 m znajduje się na parterze dwupiętrowego bloku w pobliżu parku. Mieszkanie położone jest w bardzo dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Robotnicza

Police,zachodniopomorskie

475 000 zł52,40 m² 9 064,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż własnościowe, jasne i słoneczne, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego bloku z 2004 roku. Lokal znajduje się w samym centrum nowej części Polic, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 135 zł33,07 m² 8 350,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33 m , zlokalizowana w nowoczesnym budynku z windą. To doskonała propozycja zarówno dla singla, jak i inwestora poszukującego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

267 033 zł31,98 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bankowa

Police,zachodniopomorskie

509 900 zł53 m² 9 620,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż własnościowe, jasne i słoneczne, 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2. piętrze niskiego bloku z 2002 roku. Nieruchomość znajduje się w samym centrum nowej części Polic,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł61,50 m² 8 292,68 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż własnościowe, gotowe do wprowadzenia i zamieszkania, 3. pokojowe, przestronne mieszkanie, usytuowane na 6. piętrze wysokiego bloku. Nieruchomość znajduje się w centrum nowej.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł36,70 m² 9 128,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedania słoneczne, mieszkanie na drugim piętrze, niskiego budynku czteropiętrowego, przy ulicy Wyszyńskiego 2004 roku w Policach. Nieruchomość usytuowana w centrum Polic na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 477 zł103,49 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 103,49 m2, na które składają się: salon z aneksem kuchennym (25,37 m2), dwie sypialnie, łazienka, przedpokój oraz antresola.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł67,99 m² 8 221,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku z 1930 roku. Lokal o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł91,89 m² 6 964,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mamy do zaoferowania mieszkanie w centrum Polic o powierzchni 91,89m2, na które składają się: - salon z aneksem kuchennym (32,18m2) - sypialnia (10,22m2) - sypialnia (12,36m2) - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

527 000 zł75,45 m² 6 984,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Oferta Sprzedaży pięknego gotowego do wprowadzenia mieszkania o powierzchni 75,45m znajdującego się w Policach na ulicy Kościuszki. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze niskiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowopol

Police,zachodniopomorskie

360 000 zł48,92 m² 7 358,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta Sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,92m znajdującego się w Policach przy ulicy Nowopol. Usytuowane jest ono na parterze niskiej dwupiętrowej kamienicy. Ogrzewanie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

415 000 zł53,92 m² 7 696,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Przedstawiam ofertę sprzedaży gotowego do wprowadzenia mieszkania o powierzchni użytkowej 53,92m znajdującego się w Policach przy ulicy Kościuszki. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bankowa

Police,zachodniopomorskie

550 000 zł61,22 m² 8 983,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowy apartament! | ul. Bankowa | 61,22 m / ok. 75 m po podłodze Oferujemy Państwu na sprzedaż fantastyczny dwupoziomowy lokal mieszkalny o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł61,76 m² 6 136,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 3 -pok. mieszkanie do remontu | Police, osiedle Dąbrówka I 61,76 m Szukasz mieszkania z potencjałem, które zaaranżujesz po swojemu? Oto przestronne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Plater

Police,zachodniopomorskie

499 000 zł51,40 m² 9 708,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie w nowopowstającym projekcie mieszkaniowym Osiedle Emilii Plater, zlokalizowanym w samym sercu Polic. Inwestycja została zaprojektowana przez jednego.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł74,91 m² 7 595,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Oferta Sprzedaży pięknego mieszkania o powierzchni 74,91m znajdującego się w Policach na ulicy Marii Konopnickiej. Usytuowane jest ono na parterze jednopiętrowej kamienicy. Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 000 zł28,20 m² 10 992,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie, które powstaje na nowej inwestycji w centrum Polic. Lokal mieszkalny zostanie wykonany w nowoczesnym stylu w standardzie "pod klucz" co oznacza, że.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 604 zł38,84 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,84m2 na które składa się salon z wyjściem na mały ogródek (pas zieleni przypisany do mieszkania), przedpokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe położone na 8 piętrze w ośmiopiętrowym budynku. Nieruchomość idealna dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł45,26 m² 7 711 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe położone na siódmym piętrze w wysokim budynku typu " leningrad" w Policach przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

286 405 zł34,30 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim Police Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,30m , położone na 2. piętrze nowo wybudowanego budynku w Policach. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

519 000 zł58,53 m² 8 867,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Spółdzielcze - Własnościowe prawo do lokalu. Istnieje możliwość zakup przez klientów spoza ue. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 58,53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

435 302 zł52,11 m² 8 353,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Police, mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 52,11 m2 położone na I piętrze III piętrowego budynku wielorodzinnego z windą. Możliwość kupna miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 647 zł46,87 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na drugim piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w miejscowości Police. Na powierzchnie 46,87m2 składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł47,57 m² 7 967,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,57 m , znajdujące się na ostatnim, 4. piętrze niskiego bloku z lat 80-tych w Policach. Mieszkanie znajduje się w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Police,zachodniopomorskie

263 693 zł31,58 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Police, nowe mieszkanie 2 pokoje, 31,58 m2, sprzedaż. Inwestycja w Policach przy ul. Grunwaldzkiej to doskonała lokalizacja w starej części Polic. W bliskiej odległości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

369 000 zł45,23 m² 8 158,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe w Policach. Lokal o pow. użytkowej 45,23 m2 znajduje się na II piętrze niskiego budynku wielorodzinnego. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł52,74 m² 7 205 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe rozkładowe mieszkanie w Policach idealne do własnej aranżacji. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52,74 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

515 554 zł65,26 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Police, mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 65,26 m2 położone na I piętrze II piętrowego budynku wielorodzinnego z windą. Możliwość kupna miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 224 zł48,41 m² 8 350,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Wspólna

Police,zachodniopomorskie

292 500 zł34 m² 8 602,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży 1 pokojowe lokale mieszkalne, w nowo powstałym budynku z 2024 roku, zlokalizowane w atrakcyjnym zakątku Polic - na terenie nowoczesnego Osiedla Jarzębinowego. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 755 zł63,05 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Uwaga Ostatni wolny lokal na parterze z ogrodem! Nie czekaj, zadzwoń -> Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą Mieskzania 3 pokojowego położonego na nowym osiedlu w Policach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł61,67 m² 9 712,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostanie mieszkanie Z ogródkiem! Zamieszkaj w Nowo budowanym kameralnym osiedlu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych w zacisznym zakątku Polic. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Robotnicza

Police,zachodniopomorskie

359 000 zł60,89 m² 5 895,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,89 m2 zlokalizowane w Policach, w niskim budynku (6 mieszkań) Nieruchomość położona na 2 piętrze stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł32,29 m² 7 711,37 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem - kawalerka 32,29 m2 na ostatnim 8 piętrze, z niezaburzonym widokiem na las i Police. Blok posiada wyremontowaną windę z 2016 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 935 zł52,11 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją deweloperską realizowaną przez dewelopera z ponad 25-letnim doświadczeniem. Inwestycja prowadzona w Policach. W ramach osiedla powstaje kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Police,zachodniopomorskie

435 302 zł52,11 m² 8 353,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się nową ofertą mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Policach. Inwestycja obejmuje budynek wielorodzinny 3 - piętrowy z windą, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Police,zachodniopomorskie

525 434 zł65,26 m² 8 051,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Police, nowe mieszkanie 3 pokoje, 65,26 m2, sprzedaż. Inwestycja w Policach przy ul. Grunwaldzkiej to doskonała lokalizacja w starej części Polic. W bliskiej odległości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł53,47 m² 7 200,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 53,47m2, położone na trzecim piętrze w 4 piętrowym bloku w Policach. Budynek jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł32,29 m² 8 206,88 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż słoneczna kawalerka przerobiona na dwa pokoje, położone na 2 piętrze w zadbanym 8-piętrowym budynku z windą. Mieszkanie zostało przeprojektowane - z kuchni zrobiono.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij