dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Police - Lista ofert

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowa

Police,zachodniopomorskie

499 000 zł66,90 m² 7 458,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokojowe położone na 3 piętrze niskiego, ocieplonego bloku na spokojnym osiedlu. Na powierzchnię 66,90 m2 składają się: * salon * dwie sypialnie * kuchnia * łazienka, * wc * przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł61,85 m² 8 326,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż: 3 pokoje | klimatyzacja | balkon z markizą | bez wkładu | gotowe do zamieszkania Komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,82m , położone w Policach na 2 piętrze bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem

Police,zachodniopomorskie

322 417 zł37,59 m² 8 577,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnej i funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 37,59 m , położonej na parterze nowo powstałego budynku przy ul. Rycerskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 218 zł33,08 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowy, funkcjonalny apartament 3-pokojowy o powierzchni 33,8 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji przy ul. Grunwaldzkiej w Police. To propozycja idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

435 119 zł52,11 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie deweloperskie Police, ul. Grunwaldzka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,11 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł59,77 m² 7 846,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, 59,77 m Cena: 469 000 zł (do negocjacji) Piętro: 4/4 (ostatnie) Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo z księgą wieczystą Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł46,11 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Styl, komfort i gotowe do zamieszkania - idealne mieszkanie na wynajem. Szukasz miejsca, w którym poczujesz się jak u siebie od pierwszego dnia? Ten nowoczesny, elegancki apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 782 zł47,08 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w Nowo budowanym kameralnym osiedlu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych w prestiżowej dzielnicy Polic w otoczeniu zieleni, ciszy i spokoju. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Police,zachodniopomorskie

312 270 zł36 m² 8 674,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Policach przy ul Rycerskiej 7c o powierzchni 36,36 m , usytuowane na parterze budynku, z prywatnym ogrodem o powierzchni 22 m . Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 324 zł84,52 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

220 575 zł25,95 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją deweloperską realizowaną przez dewelopera z ponad 25-letnim doświadczeniem. Inwestycja prowadzona w Policach. W ramach osiedla powstaje kilka.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł30,70 m² 9 120,52 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,70 m2 zlokalizowana w Policach przy ul. Przyjaźni. Usytuowana jest ona na dwunastym piętrze w bloku z dwoma windami. Ogrzewanie i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł59 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie trzypokojowe w Policach, usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal posiada balkon, co stanowi dodatkowy atut dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roweckiego

Police,zachodniopomorskie

375 000 zł47,06 m² 7 968,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Pierwsze mieszkanie? Zacznij tutaj. | 2 pokoje | balkon | ul. Roweckiego | Police Jeśli masz dość wynajmu i myślisz o czymś swoim - to może być dobry moment. To mieszkanie jest idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł64,40 m² 38,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia słoneczne 3-pokojowe mieszkanie Z loggią police, ul. Piłsudskiego Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł54,39 m² 7 630,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż ustawne, funkcjonalne oraz przestronne mieszkanie o powierzchni 54,39m 2 , składające się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

271 256 zł33,08 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się nową ofertą mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Policach. Inwestycja obejmuje budynek wielorodzinny 3 - piętrowy z windą, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Police,zachodniopomorskie

515 554 zł65,26 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chemik,Police

509 000 zł69 m² 7 366,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze Własnościowe Prawo Do Lokalu - Istnieje możliwość zakupu przez osoby spoza ue! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 69,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

339 000 zł42 m² 8 035,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w spokojnej części miasta a zarazem blisko centrum idealnego na start lub inwestycję! Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Anny Jagiellonki,Police

399 900 zł48 m² 8 331,25 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 5-tym piętrze wieżowca przy ul. Przyjaźni w Policach. Nieruchomość łączy wygodę miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Roweckiego

Police,zachodniopomorskie

499 000 zł59 m² 8 525,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3 pokojowe, rozkładowe w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58,53 m2 położone na 4 piętrze budynku położonego przy ul. Roweckiego w Policach. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Anny Jagiellonki,Police

439 000 zł60 m² 7 306,92 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż - 3 pokoje z balkonem o powierzchni 60,08 m 2. Mieszkanie zlokalizowane jest na 8 piętrze w bloku przy ul. Wyszyńskiego 54 w Policach. Ogrzewanie i ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Police,zachodniopomorskie

399 000 zł61 m² 6 560,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,82 m usytuowane na 1 piętrze przedwojennego budynku z cegły w cichej części Polic. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Dąbrówka,Police

425 000 zł48 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w sercu zielonych Polic ul. Piaskowa Szukasz miejsca, gdzie każdy dzień rozpoczynasz w ciszy i spokoju, a z okna widzisz jedynie zieleń? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

367 000 zł41 m² 8 997,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferta Sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 40,79m znajdującego się w Policach na ulicy Korczaka. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chemik,Police

409 000 zł60 m² 6 870,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 59,53 m2 zlokalizowanego w Policach przy ul. Okulickiego. Usytuowane jest ono na czwartym piętrze, niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

321 358 zł39 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Police, mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 39,19 m2 położone na II piętrze III piętrowego budynku wielorodzinnego z windą. Możliwość kupna miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowa

Dąbrówka,Police

359 000 zł44 m² 8 071,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku położonego przy ul. Grzybowej w Policach. Mieszkanie składa się z: -oddzielnej kuchni -salonu -sypialni ( która również nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Police,zachodniopomorskie

1 800 zł31 m² 58,56 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 30,74m znajdującego się w centrum Polic na ulicy Wyszyńskiego. Usytuowane jest ono na szóstym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Księcia Bogusława X,Police

399 000 zł62 m² 6 454,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość zakupu przez cudzioziemców), gotowe do zamieszkania, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4. piętrze niskiego bloku. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Księcia Bogusława X,Police

2 000 zł62 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, gotowe do wprowadzenia się, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4. piętrze niskiego bloku. Lokal znajduje się w samym centrum nowej części Polic, na terenie osiedla Księcia Bogusława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chemik,Police

429 000 zł53 m² 8 134,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 52,74 m2 zlokalizowanego w Policach przy ul. Siedleckiej. Usytuowane jest ono na trzecim piętrze, czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrówka,Police

639 000 zł50 m² 12 749,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 50,12 m2 z ogrodem na parterze budynku z 2008 r. na spokojnym osiedlu w Policach. W jego skład wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Police,zachodniopomorskie

389 000 zł47 m² 8 198,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przytulne 2 pokoje z balkonem | Police, ul. Przyjaźni | Spółdzielczo - Własnościowe Idealne na spokojne życie - ciepłe, zadbane, w świetnej lokalizacji Jeśli szukasz mieszkania, które jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Police,zachodniopomorskie

322 418 zł38 m² 8 577 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w Policach przy ul Rycerskiej 7c o powierzchni 37,59 m , usytuowane na parterze budynku Mieszkanie składa się z: przedpokoju (3,3m ), łazienki (4,22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bankowa

Police,zachodniopomorskie

469 000 zł56 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szukasz mieszkania, które nie wymaga remontu? Cenisz sobie przestrzeń, funkcjonalny układ i spokój na ostatnim piętrze? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż wyjątkowo zadbane, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Police,zachodniopomorskie

539 000 zł62 m² 8 655,85 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

W ofercie sprzedaży mamy: czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 62,27m2 zlokalizowane w Policach przy ul. Wyszyńskiego. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze w ośmiopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Anny Jagiellonki,Police

395 000 zł48 m² 8 308,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie usytułowane na parterze budynku. NIeruchomość składa się z : -salonu z wyjściem na spory balkon - widok na las -pokoju sypialnianego -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Police,zachodniopomorskie

795 000 zł83 m² 9 547,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Luksusowe Dwupoziomowe Mieszkanie w Prestiżowej Dzielnicy Polic Twój Nowy Dom! Szukasz idealnego miejsca do życia, które połączy komfort, spokój i bliskość do najważniejszych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korczaka

Anny Jagiellonki,Police

475 000 zł115 m² 4 144,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Oferta Sprzedaży czteropokojowego mieszkania o powierzchni 114,62m znajdującego się w Policach na ulicy Korczaka. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy. Ogrzewanie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij