dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Police - Lista ogłoszeń

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Police

Police,zachodniopomorskie

225 000 zł43 m² 5 232,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży przytulne mieszkanie zlokalizowane w spokojniej części Polic. W niewielkiej odległości komunikacja, punkty handlowe i usługowe, szkoły, przedszkola. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Police,zachodniopomorskie

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe na I pietrze. Mieszkanie umeblowane. Opłata miesięczna: 800 zł + 430 zł czynsz. Kaucja 800 zł tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Piaskowa

Police,zachodniopomorskie

148 000 zł34 m² 4 394,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie położone na spokojnym osiedlu. Składa się z: jednego pokoju /możliwość podziału na dwa/, aneksu kuchennego, łazienki z w.c. W cenie mieszkania zabudowa mebli kuchennych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowa

Stare Miasto,Police

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie własnościowe o podwyższonym standardzie położone w cichej i zielonej części Starego Miasta. Mieszkanie ma 47m2 w jego skład wchodzą 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Police,zachodniopomorskie

250 000 zł54 m² 4 629,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecam mieszkanie w bloku 4 piętrowym na 4 piętrze, na dole w bloku sklep Biedronka. Mieszkanie odświeżone, kuchnia jasna z meblami w zabudowie, duży pokój ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Police

Police,zachodniopomorskie

202 100 zł53 m² 3 813,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe W policach - niska cena! Mieszkanie 2-pokojowe na parterze w niskim budynku z lat 80-tych, o powierzchni użytkowej 53 m2. Opis mieszkania Mieszkanie w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bankowa

Police,zachodniopomorskie

185 000 zł68 m² 2 720,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Bardzo funkcjonala, 4- pokojowa adaptacja poddasza na 2 pietrze niskiego wielorodzinnego budynku na osiedlu Dąbrówka w Policach. Na powierzchnię 68 m2 skłądają się 4 pokoje (jeden z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Police,zachodniopomorskie

150 000 zł39 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo przytulne 2 pokojowe mieszkanie w ocieplonym, jednopiętrowym budynku z cegły położonym z Policach. Pokoje w mieszkaniu są rozkładowe , w jednym z nich 4 drzwiowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Police,zachodniopomorskie

255 000 zł53 m² 4 811,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowo wykończone dwupokojowe mieszkanie w nowym 2 piętrowym niskim budynku, zlokalizowane w spokojnej części Polic. W pobliżu budynku miejsca postojowe, plac zabaw, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Starzyńskiego

Police,zachodniopomorskie

430 000 zł110 m² 3 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Komfortowo wykończone dwupoziomowe mieszkanie w nowym 2 piętrowym niskim budynku, zlokalizowane w spokojnej części Polic. "Mieszkanie z duszą" jest niezwykle starannie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barnima I

Nowe Miasto,Police

1 000 zł55 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od 1 października wynajmę mieszkanie 2-pokojowe w Policach w domku jednorodzinnym dwupoziomowym na parterze. Dom z ogrodem. Osobne wejścia.Oddzielny licznik na gaz. Kuchnia umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Robotnicza

Nowe Miasto,Police

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i zadbane mieszkanie na drugim piętrze bloku z cegły z 2000r. Na powierzchnię 54m2 składa się salon z wyjściem na balkon i aneksem kuchennym, pokój, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowopol

Police,zachodniopomorskie

1 100 zł60 m² 18,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy ul. Nowopol, z ok. 200-metrowym ogrodem, z możliwością wjazdu i parkowania auta w części ogrodu. Czynsz najmu 1100zł plus 280 zł opłaty administracyjne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nieznanego Żołnierza

Stare Miasto,Police

225 000 zł60 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! bezczynszowe Mieszkanie do właściciela tylko 225000 złotych. Police, okolice Starego Miasta, 2 pokoje, 60m2, 2piętro/ii, cegła, pełna własność, tylko 7 mieszkań w budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Police

Police,zachodniopomorskie

270 000 zł79 m² 3 417,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu odrębna własność, na parterze, w cichej spokojnej okolicy. Wszystkie okna wymienione na pcv. Na podłogach parkiet (do odnowienia). Ogrzewanie gazowe - wymiana instalacji wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bankowa

Police,zachodniopomorskie

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Budynek mieszkalny wielorodzinny z usługami 4-kondygnacyjny z 6 lokalami mieszkalnymi o zróżnicowanej powierzchni oraz lokalami usługowymi w parterze zlokalizowany w Policach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogowa

Stare Miasto,Police

159 000 zł35 m² 4 542,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie dwu pokojowe z balkonem i piwnicą. 35 m kw. Domofon, wspólnota mieszkaniowa, bardzo niski czynsz. Cena do uzgodnienia.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij