dowolna

Domy na sprzedaż Police - Oferty sprzedaży domów

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

760 000 zł102,84 m² 7 390,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Nowoczesny bliźniak z ogrodem | 102,84 m | Police | 760 000 zł Na sprzedaż nowoczesna połowa bliźniaka w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 102,84 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak

Trzeszczyn

754 920 zł92 m² 8 205,65 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Dom z ogrodem w modelu najmu z dojściem do własności! Funkcjonalny dom z poddaszem użytkowym, zaprojektowany tak, aby wygodnie mieszkało się na co dzień - nie tylko na wizualizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak

Trzeszczyn

754 920 zł92 m² 8 205,65 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak

Trzeszczyn

754 920 zł92 m² 8 205,65 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

760 000 zł97,24 m² 7 815,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Na sprzedaż nowoczesna połowa domu w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowana z myślą o komforcie i funkcjonalności codziennego życia. Nieruchomość położona jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł135 m² 7 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 334 m²

Oferta sprzedaży połowy domu jednorodzinnego z dużą działką - Oaza ciszy i spokoju. Idealna oferta dla osób szukających wypoczynku z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł130 m² 9 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:486 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony na spokojnym zielonym osiedlu. Na powierzchnię domu składają się: przyziemie: garaż 1 stanowiskowy, pomieszczenie gospodarcze (pralnia), kotłownia, parter:.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł140 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Na sprzedaż segment szeregowca znajdujący się w drugiej linii zabudowy od ul. Wojska Polskiego w Policach. Nieruchomość o pow około 140 m2 ( w kw 119 m2 - bez poddasza ) składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 300 000 zł135 m² 9 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Przestronny dom wolnostojący W centrum polic. Powierzchnia całkowita ok. 170 m | Działka 560 m | 4 pokoje + piwnica + garaż | Funkcjonalny układ | Doskonała lokalizacja Z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł129,84 m² 7 316,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa inwestycja dom w zabudowie dwulokalowej! Prezentujemy Państwu nowoczesną nieruchomość w zabudowie dwulokalowej, zaprojektowaną z myślą o wygodzie i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł125 m² 6 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej parterowy z poddaszem użytkowym. Oferujemy Państwu wyjątkowy, parterowy dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł229,20 m² 5 231,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:588 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu z charakterem, nietuzinkową i wyróżniającą się bryłą. Parametry nieruchomości: powierzchnia całkowita: 229,20 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł240 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:629 m²

Dom jednorodzinny w Policach przestrzeń, funkcjonalność i świetna lokalizacja! Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony w Policach przy ul. Szpilkowej. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł115 m² 6 955,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 203 m²

Domy W zabudowie szeregowej Z ogrzewaniem i ciepłą wodą miejską Powstaje nowa inwestycja w prestiżowej dzielnicy Polic! Projekt obejmuje nowoczesne domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł360 m² 10 138,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja z basenem położona jest na dwóch połączonych dziatkach o łącznej powierzchni ponad 2600 m2 z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł204 m² 3 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dobra okazja! Ofertą sprzedaży jest świetna nieruchomość - zaznaczam świetna. Działka narożna, teren działki płaski, korzystny. Na działce usytuowany jest nowo wybudowany budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł422,30 m² 3 788,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu ofertę gotowca inwestycyjnego , położonego w Policach w cichej i spokojnej okolicy. W pobliżu liczne sklepy oraz przystanku komunikacji miejskiej. Obiekt składa.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł90 m² 5 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:647 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 90 m2 położony na działce o obszarze 647m2. Na powierzchnię domu składają się: parter: 3 pokoje (w tym jeden przejściowy), kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

1 960 000 zł340 m² 5 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:871 m²

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą domu wolno stojącego w Pilchowie. Nieruchomość znajduje się w cichej, zielonej okolicy w pobliżu puszczy Wkrzańskiej, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rynek pierwotny

759 999 zł77,90 m² 9 756 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:122 m²

Szukasz 4 pokoi w cenie mieszkania w Szczecinie, ale chcesz mieć własny ogród i spokój? Ta oferta to funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w kameralnej inwestycji tylko 8.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

549 000 zł150,96 m² 3 636,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:425 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w Pilchowie w atrakcyjnej lokalizacji nieopodal lasu, dogodny dojazd do Szczecina jak i Polic. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

1 228 450 zł155,50 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Cena zawiera vat 23%, który można odliczyć kupując nieruchomość na firmę! Oferujemy Państwu na sprzedaż budynki w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155.5 m2 każdy - położone.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rynek pierwotny

1 180 000 zł155,50 m² 7 588,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

Na sprzedaż budynek w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Pilchowie koło Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Cała inwestycja obejmuje 4 budynki w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Przęsocin

889 000 zł93,20 m² 9 538,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Ciekawy projekt budynku, przemyślany i ergonomiczny rozkład pomieszczeń, wysoki standard deweloperskiego wykończenia oraz dobra lokalizacja w parze.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Police +2 km

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Przęsocin

860 000 zł93,20 m² 9 227,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:251 m²

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Police +2 km

Dom z garażem

Przęsocin

1 299 000 zł174,98 m² 7 423,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:523 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż duży lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym, dwulokalowym. Lokalizacja Dom posadowiony na dużej działce o powierzchni 523 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Police +2 km

1 239 000 zł104,16 m² 11 895,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Są nieruchomości, które wymagają czasu, pieniędzy i nerwów. I są takie, do których wchodzisz i od pierwszego dnia masz spokój. Ten dom należy do tej drugiej kategorii. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Police +2 km

Dom z garażem

Przęsocin

860 000 zł91,15 m² 9 435 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Police +2 km

Rynek pierwotny

790 000 zł77,90 m² 10 141,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni. Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Police +11 km

Rynek pierwotny

760 000 zł77,90 m² 9 756,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Police +11 km

999 000 zł86,44 m² 11 557,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:176 m²

Przytulny bliźniak z fotowoltaiką - krzekowo/mierzyn Szukasz spokoju, nowoczesnych rozwiązań i świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie. Lokalizacja I osiedle: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Police +11 km

1 680 000 zł208 m² 8 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

Dom z duszą na szczecińskim Pogodnie | Topowa lokalizacja i ogromny potencjał! Na sprzedaż przedstawiam dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Police +11 km

Dom z garażem

Szczecin

2 400 000 zł200 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom z basenem Natura 2000 177 m? działka 1600 m? blisko jeziora Miedwie Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Skalin, w doskonałej lokalizacji z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Police +11 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Galla Anonima

Dąbrówka,Police

1 199 000 zł258 m² 4 639,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż oferuję duży komfortowy dom wolnostojący, położony w klimatycznej, spokojnej i zielonej części Polic. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Palmowa

Mścięcino,Police

1 299 000 zł209 m² 6 215,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Piękny dom z ogromną przestrzenią do własnej aranżacji położony w Policach. Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni użytkowej 174,38m2 , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Police

Jasienica,Police

999 000 zł112 m² 8 919,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

! zdjęcia W ogłoszeniu to wizualizacje! Oferujemy do kupna komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 112 m usytuowany na dużej działce 1066 m w miejscowości Police (jasienica).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Police

Police,zachodniopomorskie

1 199 000 zł119 m² 10 058,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Na sprzedaż funkcjonalny szeregowiec z ogrodem Police. Powierzchnia użytkowa: 119,2 m ( Powierzchnia działki: 171 m Gotowy do zamieszkania, lecz wymaga drobnego remontu/ odświeżenia 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Police

Jasienica,Police

1 250 000 zł120 m² 10 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Rodzinny dom z pięknym, zadbanym ogrodem na obrzeżach Polic (jasienica) w cichej, spokojnej okolicy. 5 funkcjonalnych pokoi, 2 łazienki, kuchnia, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Police

Police,zachodniopomorskie

1 890 000 zł440 m² 4 295,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż zabytkowy i urokliwy dom w samym centrum Polic. Pokoje gościnne, sala bankietowa, restauracja, przestronne podwórko oraz tajemniczy ukryty pokój. Samo centrum miasta a jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Police

Police,zachodniopomorskie

4 590 000 zł470 m² 9 765,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Stylowy dom z basenem i wyjątkowym ogrodem Ta wyjątkowa rezydencja położona jest na dwóch połączonych działkach o łącznej powierzchni ponad 2600 m . Dom wybudowany w 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Police

Police,zachodniopomorskie

1 500 000 zł237 m² 6 329,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Wyjątkowy dom przy lesie - Twoja oaza spokoju w sercu Polic! Marzysz o miejscu, w którym codziennie budzi Cię śpiew ptaków, a za oknem rozciąga się widok na las? Ten przestronny,.