Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Police Leśno Górne

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Hala ogrzewana

Police,zachodniopomorskie

5 760 zł288 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Planowane zakończenie inwestycji - II kwartał 2026 r. Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu nowego obiektu magazynowego, położonego pod Policami, z dobrym dojazdem do Polic i do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Szczecin

Zdroje,Szczecin(Police + 11 km)

8 500 zł180 m² 47,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia obiekt znajdujący w Zdrojach - w bardzo dobrej lokalizacji, o powierzchni całkowitej około 180 mkw. Czynsz najmu wynosi 8500 netto ( plus vat), opłaty dodatkowe to: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Police

Police,zachodniopomorskie

14 000 zł215 m² 65,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Bardzo wysoki standard. Do wynajęcia doskonały hotel i obiekt noclegowy. Nieruchomość położona jest w Trzeszczynie, 1 km od Polic. Ze względu na swoją lokalizację obiekt może pełnić.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Dąbie,Szczecin(Police + 11 km)

41 970 zł2 879 m² 14,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 2 879 m położony we wschodniej części Szczecina, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł650 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa położona W lubieszynie blisko przejścia granicznego. Aktualnie dostępne dwie hale magazynowe: stawka za wynajem hali - 20 zł/m2 netto + opłaty licznikowe (media). - 650m2 - 13.000.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kuny

Kuny(Police + 24 km)

1 900 000 zł425,10 m² 4 469,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 351 m²

Na sprzedaż: budynek handlowo-usługowy w miejscowości Kuny Lokalizacja: kuny Cena: 1 900 000 pln Powierzchnia budynku: 425,10 m Powierzchnia działki: 3351 m Jeśli szukasz przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Szczecin

Pomorzany,Szczecin(Police + 11 km)

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Duża powierzchnia biurowa na wynajem z osobnym parkingiem. Duże możliwości aranżacyjne - open space lub osobne pokoje. Pełne okablowanie, ochrona, winda towarowa do dyspozycji. Wszystko nowe.

Szczegóły ogłoszenia

54 450 zł3 300 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Produkcyjna hala z możliwością powieszenia suwnicy 5 tonowej na istniejącym w hali torze suwnicowym. Obiekt do wynajmu w odległości 30 km od Szczecina. Dostępność od zaraz. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł700 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 605 m²

Ofertą sprzedaży jest hostel wybudowany w latach dziewięćdziesiątych, zlokalizowany w Policach. Jest to jednopiętrowy budynek usytuowany jest na działce o wielkości 1605m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 953 m² 512,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 787 m²

Duża działka z budynkami pod działalność gospodarczą. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 299/1 o powierzchni 10.787 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach